קרחום גמיש – פתרון קירור חדש

קרחום גמיש – פתרון קירור חדש

גם אתם לא יודעים מהי הדרך הנכונה והיעילה ביותר לקרר מוצרים ממקום למקום?
ובכן, מצאנו עבורכם פתרון מושלם ויעיל ביותר לקירור ממושך גם במזג אוויר אוגוסט ישראלי.

עם בוא הקיץ, כולנו נערכים היטב. מחליטים לנסוע לצפון או לדרום, אורזים כמה בגדים, מעמיסים צידנית מלאה בכל טוב ונוסעים לטייל ברחבי הארץ היפה שלנו.
כידוע לישראלים שאנחנו, נוכל למצוא כמעט את אותם המוצרים בצידניות שלנו, בשרים, בירות, גבינות ושפע טעמים ישראליים.
אז יום העל האש המתוכנן הוא מחר בצהריים על שפת הכנרת, אבל איך נשמור על הבשר שקנינו זה עתה טרי וקפוא עד למחר בצהריים?
יש לנו תרופה שחייבת להישאר בקירור? המשפחה טסה ורוצה להעביר פרחים/ עציצים/ מוצרי מזון או כל מוצר שהוא שמצריך קירור? מה עושים?

בואו נראה.

מהו הקרחום הגמיש?

הקרחום הגמיש, בשמו גם ICEPAD, הוא בעצם פתרון קירור העשוי מפלסטיק ומיריעות פלסטיק המחוברות ביניהן, שיוצרות שמיכת ריבועים. הריבועים מכילים בתוכם חומר אבקתי המסוגל להתנפח במגע עם מים.
הקרחום הינו מוצר סגור וגמיש, היעיל בשמירה על קירור מוצר עד פי 2 ממוצרי קירור אחרים. בשימוש נכון, הקרחום מסוגל לשמור על טמפרטורה של מתחת ל – 8 מעלות צלזיוס למשך 24 שעות.

מדוע כדאי להשתמש בו?

הקרחום הגמיש הינו מוצר מתקדם, שהוכיח את יעילותו לשימושים רבים לצורך קירור.
הקרחום מסוגל לשמור על טמפרטורה אחידה לאורך זמן, מסייע לשמירת רמות לחות במוצרים ארוזים, ומסוגל לשמור על טמפרטורה תקינה של מוצרים בהקפאה ומוצרים מצוננים.
ה – ICEPAD, מסוגל להתאים את צורתו לצידנית, מיכל אריזה, מוצר, או כל דבר אותו אנו רוצים לקרר. הקרחום בעל שטח פנים רחב, המסייע בשמירה על טמפרטורה אחידה, המסוגל להפיצה אל החלל המיועד.
בעוד מיכולתיו, הקרחום נשאר יבש לכל זמן השימוש בו ואינו מפריש את הנוזלים שלאחר ההפשרה. הוא מסוגל לספוג לתוכו דליפת נוזל חיצונית, ולספוח רטיבויות לכדי מניעת לחות.
שלא רק כפתרון קירור, הקרחום מציע עצמו לשמירה על מוצרי מדף, מארזי דיספליי ושמירה על תצוגות במצבן האידיאלי. בעודו מקרר, הוא בהחלט שומר על איכות המוצר, בלא משנה איזה הוא וכן, שומר גם על נראותו.
ה – ICEPAD הינו מוצר אסתטי, מסודר ויבש.

ובפן הכלכלי?

ובכן, גם בפן הכלכלי לקרחום הגמיש ישנם יתרונות רבים.
שלא כמו פתרונות קירור אחרים, ה – ICEPAD, כפי שציינו, הינו מוצר השומר על עצמו יבש לכל זמן השימוש, מה שמוביל אותו להיות מוצר רב שימושי.
הקרחום יכול לשמש לנו כפתרון קירור חוזר למגוון פעילויות. ניתן לשמור אותו לאחר השימוש בו, ולחזור להשתמש בו כשנצטרך שוב לקרר מוצרים מסויימים.
לכן, מרכישה אחת של קרחום/ים גמישים, אנו יכולים לצאת להמון טיולים מבלי לחפש כל פעם פתרון קירור ומבלי לרכוש בכל פעם מוצר מתאדה.

אז למה לא קרח?

שימוש בקוביות קרח או משטחי קרח עבור קירור מוצרים, הוא בדרך כלל הפתרון להעברת מוצרים, אך לרוב מהווה עבור רובינו חוסר נוחות.
כידוע, קרח הינו מוצר מתאדה, בטמפרטורה מסוימת ובזמן מסוים הוא הופך ממצב צבירה מוצק למצב צבירה נוזלי. במקרה זה, נוכל לשים לב לכמות המים שנצברה על גבי המוצרים שלנו.
המים עלולים להרוס או להוריד מאיכותו של המוצר, והם אינם מסוגלים לשמור על טמפרטורת קירור אופטימאלית ולאורך זמן למוצר הנדרש לקירור. הקרח מושפע מהאקלים שבחוץ, ועל כן, אינו שומר על עצמו כפי שהיה.

איך משתמשים?

השימוש ב – ICEPAD הוא פשוט מאוד ואינו דורש מאמץ יתר.
את רוב העבודה אנחנו עשינו עבורכם, וכשתרכשו את הקרחום הגמיש, תקבלו אותו מנופח ופעיל, עטוף בניילון.
במידה ואתם רוצים לקרר מוצרים צוננים, עליכם להכניס את הקרחום אל המקרר הביתי עד לרגע השימוש.
לקירור מוצרים קפואים, עליכם להכניס את הקרחום למקפיא, בטמפרטורה האפשרית הנמוכה ביותר. על מנת לקבל הקפאה אופטימאלית, שימו לב להניח את הקרחום כשיריעות הפלסטיק מונחות עם הפנים כלפי מטה והשאירו אותו בהקפאה עד לרגע השימוש.
כשהגיע הרגע לאריזת המוצרים, כדאי ליצור שכבות עוגה. קרחום גמיש – מוצרים – ומעליהם קרחום נוסף. במידה וכמות המוצרים הינה מזערית, ניתן לעטוף את המוצר בשמיכת הקרחום ולשימם בצידנית / מארז מבודד.

איפה אנו פוגשים אותו בשוק ?

ה – ICEPAD משמש רבים בשוק כיום. מחקלאים, מפיצים, יצואנים ועד לאנשים פרטיים, חברות תרופות וחברות מזון.
חברות רבות כיום משתמשות ב- ICEPAD על מנת להעביר מוצרים המצריכים קירור, ובכדי לשמור על מוצר אפוטימאלי. רבות מהחברות כיום עברו לשימוש במוצר זה מפאת יתרונותיו הרבים ויעילותו, על פני מוצרי קירור אחרים.
חברות למוצרי מזון, בשר, דגים ועופות משתמשות בפתרון קירור זה ונהנות משימוש רב פעמי ברכישה אחת, אסתטיקה וניקיון של המוצרים, ספיגה של נוזלי המזון והכי חשוב שמירה על קירור נכון עבורם. כמו גם מרכולים, רשתי שיווק מזון, מסעדות ובתי קפה.
גם חברות חקלאיות המעבירות צמחים, פרחים ועציצים נהנות מפתרון יעיל זה משמירה על טיבו של הצמח והיכולת לאפשר סביבה יבשה וקרירה.
רבים כבר הבינו שהעברת תרופות כמו בדיקות דם, בדיקות מעבדה פתולוגיות, בדיקות ביולוגיות, אינסולין וכו’ מועברות בצורה הכי בטוחה ואופטימאלית על ידי שימוש בקרחום הגמיש. ניתן יהיה להבחין בחברות תרופות, וטרינריה ורבים מתחום הרפואה המשתמשים בפתרון זה.

אז איפה אני רוכש כזה?

את הקרחום הגמיש תוכלו לרכוש אצלנו באתר “קרח הארץ”, המבטיח עבורכם את המחיר הנמוך ביותר.
בין אם אתם חברה גדולה, חנות פרחים, אנשים שאוהבים לטייל, או פשוט צריכים פתרון קירור יעיל, זהו הפתרון עבורכם!
שימו לב, יש לשמור את הקרחום באזור מוצל ויבש ולאחר השימוש בו לאחסן אותו בעטיפה סגורה למניעת חדירת לכלוך.

שתף את המדריך


איסוף עצמי: חינם

ניתן לאסוף את המוצרים בימים א'-ה' בין השעות 8:00-16:00 מרחוב ארלוזורוב 25 ברמת גן.

יש לבצע הזמנה מראש באתר ולהגיע למקום עם אישור ההזמנה.

משלוח של 4-6 ימי עסקים: 40 ש"ח

משלוח לכל חלקי הארץ ועד פתח דלתך. המשלוח יגיע לפתח דלתך תוך 4-6 ימי עסקים בעלות של 40 ש"ח.

* משלוח לקיבוצים וכפרים עד 7 ימי עסקים.

מהיום להיום: משתנה לפי עיר

משלוח מהיר מהיום להיום בכל חלקי הארץ ועד פתח דלתך.

עלות המשלוח משתנה לפי עיר. כל המשלוחים נמסרים עד השעה 17:00.
משלוח מהיר יש להזמין עד השעה 12:00, הזמנות שיכנסו מאוחר יותר יסופקו ביום למחרת.


בחר את העיר אליה תרצה לשלוח את המוצר:

לשיחה בוואצאפ
פתח שיחה בוואצאפ
היי👋
איך אפשר לעזור?
📞  למכירה סיטונאית